Pro Panc sporcu keki 800 g.’lık kutularda 8 adet dilim içerir.Dilimler 100’er g.’lık vakumlu ambalajlardadır. Pro Panc Sporcu keki her dilimi 15 g. protein ve vitamin-mineral deposu olan kırmızı pancar ile güçlendirilmiştir.

Ayrıca keten tohumu, susam tohumu, zencefil, zerdeçal, incir, kayısı, badem, fındık gibi çeşitli kök baharatlar ve yemişler ile gücünüze güç katacak, antrenmanlarınızdaki yüksek performans ve kas yapımı için en büyük destekçiniz Pro-Panc Sporcu Keki olacaktır. Pro-Panc Sporcu Keki son dönemlerde artan gluten duyarlılığı da düşünülerek gluten içermeyen tamamen doğal malzemelerden yapılmıştır. Pro-Panc Sporcu Kek’in doğal içeriği, benzersiz karışımı ile gücünüzü katlayın.

İçindekiler : Buğday nişastası, Pirinç unu, Mısır nişastası, Patates nişastası, Yumurta, Yumurta akı tozu (%10), Keten tohumu(%5,5), Ayçekirdeği içi (%5), Kuru üzüm(%4,5), Portakal kabuğu ve suyu(%4,5), Limon kabuğu ve suyu (%3,5), Şeker, Kuş üzümü (%3,5), Susam tohumu (%3,5), Tarçın unu (%3,5), Hindistan cevizi (%2,5), Bitter çikolata (%2,5), Zerdeçal unu (%2), Zencefil unu (%1,5), Fındık içi (%1,5), Yer fıstığı içi (%1,5), Badem içi (%1,5), İncir kurusu (%1,5), Kayısı kurusu (%1,5), Harnup unu (%1,5), Kırmızı pancar (%1,5), Ayçiçek yağı, Vanilya, Yoğurt, Süt, nem tutucu gliserol (bitkisel)