Fitomix Slim içeriğindeki chia ve kinoa tohumları sayesinde yüksek oranda lif bulunduğu için tok tutma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda icerdiği protein ve temel aminoasitler sayesinde diyet ve egzersiz yapan kişinin enerjisini korumasına destek sağlar. Keten tohumu ve siyah hardal tohumu ile sindirim sisteminin düzenlenmesini, midenin rahatlamasına yardımcı olur. Gluten içermez, kolesterol içermez, açlık kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler.

İçeriğindeki bu muhteşem tohum karışımı ile siz diyet yaparken sağlıklı kalmanız adına mükemmel bir destekleyicidir.

Bedenin toksinlerden arınmasına yardımcı olur. Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini, Metabolizmanın düzenlenmesini ve bedendeki yağların azalmasını destekler. Yapısındaki potasyum ve magnezyum mineralleri kaslar için faydalıdır.

Protein ve lif açısından zengindir. Yapısında bulunan A,B,C,D,E ve K viteminleri ile kemiklerin güçlenmesine destek olur. Sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur.

Sindirim sisteminin düzenlenmesini destekler. Tokluk hissi yaratır. Yapısında bulunan B12 vitamini ile vücudun ihtiyacı olan yüksek miktarda lifi barındırır. Chia tohumundan sonra en yüksek omega-3 bitkisel kaynağıdır.

İnsülin direncinin azalmasına yardımcıdır. Kan şekerinin dengelenmesine destek olur. Bağırsaklardaki şişlik ve gaz sorunlarından kaynaklanan rahatsızlıkların giderilmesine yardımcıdır. Kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olur.

Omega-3 yağ asidi bakımından zengindir. Yüksek lif sayesinde tokluk yaratır. Yüksek protein ve temel aminoasit içeriği ile diyet ve egzersizde destekleyicidir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekler.

İçindekiler : Keten tohumu (%14), Yumurta, Ayçiçek yağı, Pirinç unu, Ayçekirdek içi, Chia tohumu (%8), Tarçın unu (%7), Kinoa tohumu (%6), Süt, Mısır nişastası, Yoğurt, Patates nişastası, Siyah hardal tohumu, Çörek otu tohumu, Harnup unu, Kırmızı pancar, Hindistan cevizi, Kepek, Zerdeçal unu, Zencefil unu, Nem tutucu (bitkisel gliserol)